| xToxiiq a întrebat:

Buna tuturor TPU, joaca cineva crossfire? Vreau sa invat sa joc calumea. big grin As avea nevoie de ajutor.

5 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Eu,dar nu vreau PM in particular, scrie mai jos comentariu despre ce vrei sa stii si o sa te ajut eu.

| xToxiiq explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Pai, inainte de toate..cum cumpar caracter de fata?
Si mai apoi. big grin joaca cu mine.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Scuze nu am vazut comentariul tau decat dupa ceva timp.Ca sa cumperi fata trebuie sa intri la shopu ala cu FP si sa dai la caracters. Daca vrei din astea cu RT trebuie sa donezi.Nu are rost sa joc cu tine, in crossfire experienta nu se poate cumpara.

| xToxiiq explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Nu-nteleg ce vrea sa insemne asta...n-am degand sa cumpar experienta vreau doar sa joc cu amici si sa nu ma fac asa rau de ras...

| heAdgN a răspuns:

Eu joc