| AsTheLove a întrebat:

Buna tuturor!
Vroiam sa va intreb o chestie:
Eu am The Sims 3, jocul cel mai tare.Ei bine, vreau sa fac filme pentru youtube.Si as cam dori niste programe gratuite de facut filme cum ar fi windows movie maker si live movie maker.Am si camtasia dar nu prea ma ajuta. Daca mi-ati da niste ajutor.
PS:As prefera cu effecte faine pentru videoclipuri, tranzitii, si ei bine titluri frumoase etc..stiti voi la ce ma refer!
pupz!

4 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Bandicam e ca si fraps si inregistrezi cat vrei tu big grin (nu stiu daca poti sa bagi efecte)

| AsTheLove explică:

Ma refer la un movie maker!

| kazzot17 a răspuns:

Prima data iti trebuie un program pentru recording, cum ar fi FRAPS, dar trebuie sa ai si un pc bun. Programe de editat: Sony vegas sau Adobe after effect dar o sa iti ia ceva pana inveti sa le folosesti