| IonelG a întrebat:

FUNDA! Am o problema cu Windows Live Movie Maker.Am downloadat niste videoclipuri de pe youtube, cu care vroiam sa fac un colaj, dar atunci cand le puneam in Movie Maker, acolo unde trebuia sa-mi vad videoclipul aparea un ecran negru(desi sunetul nu avea de suferit, numai ca imaginile erau sterse)...ma poate ajuta careva?

1 răspuns:
| Sandu_Bogdan_1993 a răspuns:

Asta este din cauza videoclipul findca muzica dupa youtube ara mari probleme cu windows live movie in general