| gamestoper1998 a întrebat:

Ultima intrebare a me-a despre minecraft:deci mi-am descarcat un, texture pack" de pe net si l-am bagat din minecraft.Bun l-am bagat dar problema este ca imi ingheata ecranul de fiecare data cand pornesc jocul.Tin sa precizez ca este versiunea 1.2.5 sau asa ceva.Am incercat sa caut folderul cu minecraft dar nu l-am gasit.Am aflat unde se afla in c/documents and settings/numele pc-ului/aplication data dar nu exista acest folder.Va rog cine ma poate sfatui cum sa sterg achetul acela sau sa nu imi mai inghete.Plus ca si atunci cand il reinstalez tot pacetul acela imi baga. FUNDA! Multumesc anticipat...din nou happy

Răspuns Câştigător
| Undercover32 a răspuns:

Scrie %appdata% in run apoi intra in folderul texture packs si stergel