| hdfdgfsdfsdfsf a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine cu ceva... As dori sa imi spuneti un metin suuper tare.Ma refer sa aiba arme si armuri 2012 si sa cresc foarte repede sau sa ma de-a de la un lvl mai mare dar sa cresc repede. Apropo armurile si armele de 2012 sa fie noi. Va rog muuuuuult! Va salut!

Răspuns Câştigător
| mircea_8413 a răspuns:

Sallut uite aici cauta metin2 hammer e super e pvp te da lv maxim si u trebuie doar sa iei de la magazin itemele sa le bonusezi sa sa vezi daca esti bun sau praf batandute cu playeri sunt arme din 2008 2009 2010 2011 2012:e super funda plizz? am mare nevoie

| hdfdgfsdfsdfsf explică (pentru mircea_8413):

Sa vad ce raspunsuri mai primesc, daca nu sunt altele mai bune o sa iti dau funda.

| mircea_8413 a răspuns (pentru hdfdgfsdfsdfsf):

Ok mss mult:*