| Ivanciu_George_1997_fzji a întrebat:

va rog frumos daca puteti sa-mi dati si mie un servar de metin care sa fie pvp si sa iti faci itemele si sa cresti repede....cine imi da primul raspuns bun ii dau fundita dati multe raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Alege-l pe cel care ti se potriveste tie.
http://topofgames.com/Metin2/

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Http://4metin.ro/servere-hostate-ip/ Aici gasesti ce metin vrei au si descriere tot de la PVM HARD LA PVP CLASIC PVM-PVP(adica faci repede lvl si apoi te apuci de pvp sunt metinele cu lv 250 si rate mari) sper ca te-am ajutat

| lupidor03 a răspuns:

Metin2X, Metin2 Explossive.
Cu placere happy.