| AndyAndrea a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Tocmai mi-am luat un telefon, LG P350, si vreau sa descarc muzica din calculator pe telefon. Vreau sa stiu daca trebuie sa instalez ceva inainte sau doar sa pun cablul USB.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa descarci programul PC Suite LG de pe siteul LG. Cuplezi cablul intre computer si telefon si apoi instalezi softul. Intra pe LG Romania, scrie tipul telefonului si-ti da toate explicatiile.