| geta_4135 a întrebat:

Am si eu o prolema va rog frumos ajutati-ma am un telefon LG GT505 si nu reusesc sa trimit poze de pe el pe calculator imi da voie doar muzica si filmuletele si am neaparat nevoie sa descarc niste poze iar cand introduc cablul usb in telefon apoi in calculator imi apare pe telefon deconectati cablul pentru a opri sincronizarea muzici ce pot sa fac va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am si eu un telefon asemanator... LG gt 400...la el cand descarc poze cu USB le copiez mai intai in telefon si apoi bag USB pentru siguranta la cardul de memorie nu stiu daca asta e o problema a telefonului tau sau al tipului in general.Incearca sa verfici cardul si pozele daca sunt valide

| hope2destiny a răspuns:

Mi se mai intampla si mie oh go on
scoate cardul` de memorie si baga`l la loc
daca nici asa nu merge, scoate`i bateria, sim-ul si deschide`l iar
a, si vezi sa nu misti telefonul` cat e conectat la calculator laughing
daca nici asa nu merge, ameninta`l ca`l trantesti rolling on the floor la mine mergestraight face

| emil a răspuns:

Da