| EdiKissMe a întrebat:

Buna happy ...Vacanta asta in Germania e naspa afara ploua si mama trebuie sa faca cumparaturi si sa visiteze prieteni vechi.....si eu stau toata ziua acasa pe PC.
Am nevoie de ajutoru vostru! Ce jocuri as putea sa joc sau sa descarc ca sa nu ma mai plictisesc?
Dau Funda pe cel mai bun joc!

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Depinde ce gen de jocuri preferi.
Eu iti recomand Darksiders su Fable the lost chapters pentru ca au o poveste foarte captivanta si un gameplay bun.
Daca vrei ceva online: tera online, path of exile.
Poti incerca Papers, please sau Deadlight sau Trine 1/2
Daca vrei un joc gen fable, unde actiunile tale schimba povestea, poti incerca Fallout 3 sau Fallout New Vegas