| AdeAde2 a întrebat:

Ce să fac cand mă plictisesc? (stau în Germania și aici ploua mai tot timpul ) mai am doar o săptămână de vacanță și mor de plictiseală... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Ai putea juca rummy/table/șah/cărți și alte jocuri.
Te-ai putea uita la filme/seriale.
Ai putea găti.
Te-ai putea apuca de făcut diverse obiecte handmade. Poți să citești cărți.
Poți chiar să încerci să ajuți și tu persoanele din această comunitate.
O zi/vacanță plăcută!

5 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Daca ajungi acolo de ce nu te plimbi putin? Nu cred ca ploua tot timpul. Eu in locul tau imi luam aparatul si eram deja pe toat strazile, faceam poze la cladiri, la tot felul de chestii.

| Oxymorone a răspuns:

Incearca Monopoly happy Sau o serie de filme Jason Statham's happy Apoi incearca sa gasesti ceva ce te preocupa in mod normal,machiaza-te, demachiaza-te, modifica-ti haine, etc, nu e greu de umplut timpul cu ceva happy

| AlessaLovesYou a răspuns:

Uita-te la filme, sau du-te pe la prieteni/iesi cu ei la un suc sau la un film, mai schimba cate ceva prin camera ta, ia umbrela si plimbate pe afara, ce are daca ploua? Sunt multe chesti pe care le poti face, trebuie doar sa fi inventiva.

| 151220 a răspuns:

Poti gasi multe chestii de facut:uita-te la niste seriale, filme, anime-uri, iesi pe afara cu prietenii...doar nu o sa lasi ploaia sa te impiedice sa te distrezi big grin, citeste o carte, etc...

| Stropinela75 a răspuns:

Ia-ti o umbrela si plimba-te daca tot ai avut ocazia de a ajunge acolo.