| Rainbow0red a întrebat:

Veau si eu niste jocuri pentru telefonul Nokia c2 02. Dati-mi site-uri.Si sa imi spuneti daca trebuie sa instalez pe telefon java.Multumesc.Cel mai bun raspuns Funda

1 răspuns:
| Soryn098 a răspuns:

Buna. Incearca site-ul "mobile9". Acolo iti faci cont, iti pui numele de la telefon (Nokia c202-dar gasesti acolo toate marcile si toate modelele) si gasesti multe jocuri si aplicatii iar pentru a le pune pe telefon poti folosii un cablu de date sau un card de memorie si un modem. Sper ca te-am ajutat, FUNDITA please.