| Camelia_8424 a întrebat:

Buna!happy
Voua va merge HI5-ul? la mine cand intru apare imaginea micsorata, daca am solicitari de prietenie cand vreau sa le accept ma trimite in aplicatii si nu le pot accepta, iar uneori ma scoate si in loc de numele meu scrie acolo sus ceva format din cifre si litere... ce sa-i fac sa meargasad?

2 răspunsuri:
| costin95 a răspuns:

Schimba motoru de cautare adica ia-ti mozila,google chrome, opera, explorer 8 vezi si tu

| Ea12345 a răspuns:

Nu stiam ca mai exista hi5laughing In fine, nu cred ca e de la tine problema.Pare a fi o problema tehnica a siteului.