| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

De ce nu pot trimite o solicitare de prietenie unei persoane la hi5thinkingsad?

Cand vreau sa ii trimit apare :

Ne pare rău, acest utilizator nu acceptă solicitări de prietenie acum

hi5 permite membrilor să seteze un nivel de confidenţialitate atunci când primesc solicitări de prietenie, iar acest utilizator nu acceptă solicitări de prietenie acum.

si am incercat de mai multe ori sa trimit si tot la fel imi aparestraight face

din ce cauza este? si cum pot face sa ii trimit cerere?

pls help mehappy

4 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai nu poti face nimica, pentru ca acea persoana si-a setat profilul sa nu i se mai trm cereri de prietenie!:*
funda?

| Antrax a răspuns:

Poate ca a pus setarea aceea ca sa nu poate trimite nimeni solicitare numai el/ea poate trimite solicitare...

| Dede_8362 a răspuns:

Spune'i sa isi seteze contul ca sa poata primi cereri happy altfel nu se poate decat sa iti dea el/ea si u sa accepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu poti sa ii trimiti pentru ca are ceva suspendat sau a bifat el cevawinking