| Manuela15 a întrebat:

vreau ceva filme de comedie dar sa fie super faine laughing si mai vreau sa imi ziceti daca stiti cum se cheama filmul ala de comedie care e cu o grasa iar are un prieten mai mic de statura si o baga la operati intr-un garaj laughing de o face slaba si frumoasa. cam atat imi amintesc din filmul ala l-am vazut acum 6 ani! scz categoria

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Salut,cateva filme comedie, care le-am vazut si mi s-au parut faine au fost:
the hot chick
van wilder1, 2
sex drive
homo erectus,
eurotrip
disaster movie
hancock
incearca-le eu zic ca sunt faine
Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filmul este:Date Movie (2006)
http://www.cinemagia.ro/......eli-13665/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa iti mai zic ca sa intri pe google si sa scrii creative monkeyz!
Intri pe primul si dupa la Shows si dupa la Robotzi!
Nu te poti opri din ras la unele!
Funda?:*

| Regizorul a răspuns:

Mai bine te uiti la seriale,multe filme de comedie au doar cateva faze de ras iar restul e drama/sa treaca timpu.
Uita-te la FRIENDS,The Office,Californication, Two And A Half Men, Little Britain, Blue Mountain State, That 70's show......si mai sunt o gramada chiar mai bune dar nu imi vin in minte acuma