| Shawty a întrebat:

Era un film cu o femeie foarte grasa pe care o baga niste oameni intr-un garaj si o fac superrr love struck frumoasa... e comedie stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Buna am cautat si eu filmul. e super comic uite linkul` http://www.filmeonline24.net/news/date_movie/2009-10-04-449

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Baietii aceia cu garajul sunt West Coast Custom laughing Mai tin minte filmul acela, cu fata roscata grasa si tunata big grin si cu blondul care se casatoreste cu ea si toata parodia din film

Date Movie se numeste(Despre dragoste si alte aiureli) happy

| Catalin_Marius_1997_2NV7 a răspuns:

Buna stiti cumva cum se numeste melodia din filmul despre dragoste si alte aiureli aia care canta cand incepe e frumoasa rau va rog spuneti-mi