| Matei1948 a întrebat:

Buna, vreau sa cumpar un schimbator de la Logitech si vreau sa ii pun un adaptor normal pentru la usb si sa il bag direct in calculator in coonditiile in care eu am un alt volan ( un volan de la hori apex) si marea intrebare este : Va functiona?

1 răspuns:
| MihailD a răspuns:

Direct nu o să funcționeze, iti trebuie un soft gândit de cineva exact pentru asta care sa poate să citească "vitezele" de la schimbător ca butoane ca să îl poți folosi singur, caută pe ytb tutoriale va trebui să te documentezi puțin.