| Jolyne a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop de gaming, si m-am gandit la Asus, dar am auzit ca bateria tine extrem de putin. http://www.pcgarage.ro/......4gb-black/
Puteti sa imi spuneti ce parere aveti de Asus/sau sfaturi in legatura cu acest produs?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ov3rh3at a răspuns:

Este bun laptopul mentionat de tine pentru jocuri. Singurul dezavantaj este ca se incinge destul de tare dar cu un cooler extern scapi de problema asta. Oricum laptopul isi merita bani happy