| Katerrine a întrebat:

Buna. Vreau sa imi instalez Metin2 Arena, dar trebuie sa downloadez "metin2 client.bin" pentru a functiona, si antivirusul imi zice ca e virus. Voi ati avut probleme de genul acesta? Este virus sau nu?

Răspuns Câştigător
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Ce antivirus, ai depinde happy incearca sa opresti realtime protection, cum faci asta? ei bine dai click dreapta pe el, acolo in bara si debifezi realtime protection happy sau [protectie in timp real]