| Myr3ll1994 a întrebat:

Vreau sa incep sa joc metin2 pe servere private romanesti dar nu stiu ce trebuie sa fac, ce sa downloadez, cum sa il instalez, ce programe imi trebuie. Cine ma ajuta?

1 răspuns:
| ALIN_9226 a răspuns:

Salut e o idee buna sa incepi sa joci metin ca profesionist in metin iti voi da un forum de unde cum iti faci cont poti lua metine private romanesti:www.4metin.ro,intra pe acesta iti faci cont si acolo gasesti servere cu rate generale peste 200% arme si armuri epice si restul incearca acest forum si-ti promit ca nu vei fi dezamagit, iti urez spor la treaba si salutari cu respect.;):P:D:)