| Xboxgams a întrebat:

Buna, vreau sa-mi cumpar un Xbox One.Insa am o nelamurire eu actual am un Xbox 360 in care am un cont Microsoft cu 12 jocuri cumparate iar intrebarea este, pot sa conectez contul Microsoft de la xbox 360 pe Xbox one si sa ma joc jocurile cumparate? Ele nu sunt sidiuri sunt cumparate direct in cont.

1 răspuns:
| Anonimat10 a răspuns:

Desigur daca jocurile alea sunt fizice pot fi jucate pe Xbox one si daca sunt digitale unele tot trebuie sa mearga