| sea14 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie cum dau pe facebook cu urmarire. Am mai vazut niste raspunsuri cum sa apas pe "activeaza" de la setarile contului, dar mie nu imi apare asta. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 1Anda a răspuns:

Intra aici :)
https://www.facebook.com/settings?tab=followers
Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in 'setari', apoi la 'Setări pentru persoanele care îţi urmăresc activităţile' si selecteaz 'Toata lumea'

| sea14 explică (pentru anonim_4396):

Imi apare doar: general, securitate, confidentialitate, cronologie si etichetare, blocare, notificari, mobil, aplicatii, reclame, plati, panou de asistenta! Nu stiu unde sa intru.