| Chuddy a întrebat:

Bună, vreau să ştiu şi eu cum fac credite pe IMVU.. Ştie cineva? Dau fundă :*!

Răspuns Câştigător
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Buna ai cont nou pe IMVU? Poti face 5500 credite la inceput si apoi o sa iti dea zilnic ei credite timp de 30 de zile. Poti face credite si cu meet me este cam complicat de facut credite.Am facut credite la multe fete daca vrei iti fac si tiewinking

| Chuddy explică (pentru LaurD3athAng3l):

Păi aş vrea. Eu nu prea ştiu să fac. crying

| Chuddy explică (pentru Chuddy):

Deci, poţi să-mi faci şi mie credite?

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Chuddy):

Da da pot.Ce nume ai pe Imvu? Eu sunt LaurDeathAngel adauga-ma la prieteni si vorbim mai multe acolo.