| AlyN1Boy1SmEcHeR1 a întrebat:

happy vreau si eu un cont de metin2 tiber lvl peste 90 plz gratis daca vreti sau daca nu dati conturi imi ziceti va rog mai este metin2 tiber betta sau altfel de tiber?

4 răspunsuri:
| MambaNeagra a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/

| AlyN1Boy1SmEcHeR1 explică (pentru MambaNeagra):

BAAA are legatura cu tiber no no cred ca are! rolling on the floor

| vladbosul a răspuns (pentru MambaNeagra):

Frate nu a mers... am bagat datele corecte de pe metin2ro numele lv etc dar nu i-am primit laughing

| AlyN1Boy1SmEcHeR1 explică (pentru vladbosul):

Si tu crede-ai ca merge aburelii...