| DarkAngell a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede va rog eu am mai jucat pe un metin dar nu mai stiu cum se numeste rupeam tot dau Funda + vot inteligent
FUNDA! +VOT

Răspuns Câştigător
| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns:

Incearca Metin 2 GTH.Acum sunt off serverele, dar o sa le reporneasca(sper).Lvl maxim e 250, cad itm pe jos, sunt multe evolutii, la care trebuie pamflete care pica in v4.

106 răspunsuri:
| alexzu98 a răspuns:

Ala cu care a zis ca nu exista lv 250 cred ca e din epoca de piatra. uite un metin aicia lv 250... http://metin2violin.org/ daca ai vreo problema dai add id al3xzu98...

| MaGyCul a răspuns:

Www.4yoursmt2.ro
Este un server cum ai scris in descriere.:D
Succes.;)Fundaaa?

| SuntBossDeBoss a răspuns:

Metin2United sau Metin2Sony

| Ivana_Bogdan_1988 a răspuns:

4yoursmt2

| cozmin_5916 a răspuns:

Metin2 lunaris e frumos!
! nu primesti cadouri cand bat ipe cineva dar e misto, e in limba franceza si lvl maxim e lvl 255 si cele mai bune arme sunt de level 225!

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Incercati mt2 fun sau prometeo sunt misto dar cresti asa si asa daca vreti incercati

| cosmin_8534 a răspuns:

Metin2 Gth | lv max 250 | Itm cad din pietre metin din mapa speciala | evolutii simple | pamflete si items up cad usor | serverul e mereu ON ( doar cand se schimba ceva e vreo 30 de min OFF ), eu joc de 1 an si am LV 108, am stat mai mult sa fac iteme, cresti repede pana la lv 100 dupa un pic mai greu pana la vreo 155 si dupa depind de iteme ca nu ai nev de lv mai mare | Ratele sunt aprox 1000 | site : www.metin2gth.sytes.net | te astept | my name : McGons

| xLyna a răspuns:

Metin2 Hammer e tare. Sv1e pvp, ai armuri si arme de la 2010 pana la 2013 toate +9 si la 0 yang, si toate costumele pe care le vrei, si costume de iepure pe diferite culori. tot la 0 yang. Sv2 e pvm, si e in genu la Metin2 United, lv max pe sv2 parca e 150, si te da direct de la lv 30. Iar pe sv1 te da direct cu lv 254, te duci la aia de diverse si te faci 255. Uite linkul: http://www.hammerm2.com/. Sper ca te-am ajutat:).

| spulberrazvan123 a răspuns:

Incearca metin2 hammer este tare ai lv 254 dar de tuci la femeia de lnga general si faci lv 250 la special npc

| spulberrazvan123 a răspuns:

Incearca-l pe hammer

| andubos a răspuns:

Eu recomand metin 2 aqua best e lvl maxism lvl 150 te da maxim king 2 la magazin armura sexi cea mai buna de lvl 150 tio faci prin iteme up e super misto

| SoRiNcck a răspuns:

Http://metin2steel.ro/pvp/ asta da metin si crede-ma ca joc de foarte mult timp

| lordfire1998 a răspuns:

Incearaca metin 2 apollo are lvl max 250 sau 255 cad itm otravite prin v4 si se evolueaza pina la areme de 250 funda plzz

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

HammerMT2 lv 254 din prima itm bune +9 toate 1 yang de la inceput 1kkk Funda :X

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

HammerMT2 funda

| EddyTheBest a răspuns:

Mage erea tare dar se deschide pe 29, 30 luna asta

| danitols a răspuns:

Ma auzi da vreau funda si int este metin2 mondial full metin foarte tare, metin2 apollo din nou lvl tare am facut in 3 zile lvl 130 arma de 130 paladin si arma de 2 maini de 130 alte itm pvp full seturi si 10kkk + is si modate site, mai este si metin 2 lunaris dar ala nu i asa fain dar multa bafta. Funda?

| aciobanitei a răspuns:

Incearca Metin 2 apollo

| POoteras_AnTonio_1997 a răspuns:

Ba eu stiu multe metine dar cel mai calumea era metin2mage dar s-a inchis sa ca va recomand exeduosmetin2 lv max 200 bug itm instant lv 108 funta xD

| georgema a răspuns:

Ma cel mai tare mt este Metin2Tenerife te da direct lv 250 15kkk armuri tot 250 cand faci 300 de dueluri si le castigi iti da un premiu smecher cel mai tare metin, Metin2Tenerife ti-l ofer!@!@!

| Stanislav_Read_1995 a răspuns:

Www.oldstyle.mt2.ro lvl maxim 250, evolutii de te plictisesti la tot, si cu beta implementate, peturi toate costume toate

| roto123 a răspuns:

Metin2 terra e super tare sau metin2 GTH

| Nick2012 a răspuns (pentru roto123):

Ce but esti roto! laughing)

| celmaice a răspuns:

Mt2hammer

| puf123 a răspuns:

Metin2rai.eu servar 2014 foarte frumos

| XValmondialX0100FR a răspuns:

Exista Metine cu lvl 250 si cu 600000 nu mai ziceti, poate nu stiti voi sa jucati mt, UITA METIN: http://revomondial.fr/Client/

| Alamycutzu a răspuns:

Sunt multe metinuri foarte tari le poti gasi prin:scrieti asa pe google metin2 lvl max 255, 250 top site si acolo tile da pe toate funda:; x:-p

| Alamycutzu a răspuns:

April 27 scrie asa pe google si vezi metin2 lvl max 255 sau 250 top liste si vezi acolo cas peste 3000 mii happy funda:

| Natann a răspuns:

Nustiunici eu acu ce metin2 ca si eu caut acu incerc multe metinuri ti-as recomanda sa te joci de pe top metin2.Eu astept sa se deschide metin2 mage repede de tot