| KoZzZ a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede

3 răspunsuri:
| BlackAngel29 a răspuns:

NU SE POATE CUM DORESTI U! Dar este un mt2 care gasesti tot in shopuri inclusiv arme epice, armuri epice, toate costa 0 yang si iti da la inceput 1kkk si lvl 254. Sper sa iti placa! Acest Mt2 se num mt2 Hammer! Funda Plssssss?

| KoZzZ explică (pentru BlackAngel29):

Nu vreau baaaaaaaaaa eu vreau unu care cresc bine si sa evoluieze fain

| BlackAngel29 a răspuns:

Ba Incearca Hotstyle! faci in 3h lvl 100 si poti sa evoluezi Batale-Sirius-Lunara-Rinata.Si poti sa faci si king-uri da nu stiu cum! Esti Multumit?