| BlackAngel10 a întrebat:

imi puteti spune tipuri de Metin2? Adica Metin 2 Ro, Metin 2 UK,s.a.m.d, am jucat mai demult un,, Metin" la care cresteai foarte repede, aveai armura si cal si de toate, dar nu mai stiu cum se numeste. Dau fundita la cine imi poate spune cat mai multe tipuri de Metin si recomandari.

Răspuns Câştigător
| FrancezuTau a răspuns:

Metin 2 energy se creste cel mai usor. www.energymetin2.com sau metin 2fun la astea se creste cel mai usor. Mai ramane hammer metin 2 unde te da din start cu lv 255 si itemele care iti trebuie. In restul metin 2 xpm, bm, gx la astea se creste usor. Funda!

| BlackAngel10 explică (pentru FrancezuTau):

Multumesc mult! Ti-am dat fundita.

| FrancezuTau a răspuns (pentru BlackAngel10):

Mersi.

5 răspunsuri:
| IasMin1 a răspuns:

Frz Metin 2

| Smekerutzul a răspuns:

Speed,master,eng,server privat,monal, mondial, kooc, tv, boxo master etc...

| ajutorrrrrrr a răspuns:

Metin2mage.com metn2gx.ro metin2bm.ro metin2united.com metin2tim.ro etc funda