| CrazyLoveMix a întrebat:

Vreau si eu un raspuns urgent :-ss! Cand intru pe mess, nu dureaza mult si cineva imi trimite un " mesaj" care imi schimba statusul ( cu o injuratura). Stie cineva cum sa evit sau sa scap de acea persoana? Intelegeti voi ce vreau sa zicwinking Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| AlexGabrielASC a răspuns:

[ai nu numai o persoana gyil poate schimba si eu pot sa il schimb oe al tau dar ca sa nu mai poata nimeni trebuie saintri la iahoo mesenger apasa ctrl+shift+p si dai ignore list acolo dai pe prima optiune... FUNDA?