| Gentiana a întrebat:

Buna!
Raspuns urgent va rog! Vreau sa trimit un mesaj la toata lista si am uitat cum!(lista de mess).

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Apasa ctrl+ m in acelasi timp.alegi la cine trimiti si scrii mesaju

5 răspunsuri:
| asdfqw a răspuns:

Selectezi toata lista dai click dreapta si Instant message

| roxy4dark a răspuns:

Dai pe "actions">"send an instant message">selectezi persoanele carora vrei sa trimitzi >"OK">scrii mesajul>"send"
big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa zicem ca ai o categorie cum ar fi colegi si dai click dreapta si dai broadcast an IM to this group

| Catecrs a răspuns:

Ai grupa friends, familie sau cum ai denimut-o tu si day click dreapta sh Broadcast an message prima cum ar veni dai acolo click si iti apare caseta unde scrii mesajul.Succes! Funda>?

| Beibii_6447 a răspuns:

Dai click dreapta pe numele grupului si selectezi: Broadcast an IM to this group :d scrii acolo mesajul si dai sendhee hee

fundita?batting eyelashes