| laryssutzadlc a întrebat:

vreau si sa stiu cum pot sa fac sa nu mai primesc notificari de alea la facebook de genu "X ti-a trimis cerere pentru city ville sau mai stiu eu ce joc". fundista, mersi

4 răspunsuri:
| Iulius19 a răspuns:

Pai trebuie doar sa te duci la Account acolo sus in dreapta cum intri pe contul tau de Facebook si dai Account Settings
in stanga o sa ai un meniu unde este si optiunea Notifications. de acolo poti sa dai click pe Facebook sa ziceam(ca e prima optiune) si debifezi ce te deranjeaza. sper sa te ajute, daca da, da-mi fundita big grin

| Iulius19 a răspuns:

Altfel nu cred ca ai cum...

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii

| laryssutzadlc explică:

Nu merge pentru ca eu nu am bifata nici o de aia si totusi primesc notificari de alea intr-unacrying