| Miaunet22 a întrebat:

Vreau un cont lady popular dar nu de tot. Promit, juuur ca nu o sa-l pastreez eu! Daca vi-l fur puteti sa ma raportati pe TPU ca sa imi suspende contul si dovada ar fi chiar intrebarea asta. Va dau si contul meu pe lady popular ca in caz ca vi-l fur sa mi-l furati si mie! Daca as avea intentii sa va fur contul nu as mai fi scris chestiile de mai sus! Nu vreau sa imi spuneti contul la raspuns pentru ca il pot vedea altii. Trimiteti-mi mesaj privat (va dau eu mai intai contul meu apoi voi ca sa nu ziceti ca fur) si daca merge va dau funda. (cei care imi dati contul pe mesaj privat scrieti si ceva lar aspuns gen "bdgbfd" ca sa va pot da funda).

Răspuns Câştigător
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Bine, iti dau unul de nivelul 1. smug

| Miaunet22 explică (pentru ŦąñťäsÿĶïŝš):

Vreau de la nivelul 5 in sus.

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns (pentru Miaunet22):

Bine, atunci nivelul 5.

4 răspunsuri:
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Trebuia sa-mi dai funda la ultimul raspuns pentru ca nu contl de nivelul 1 ti-a folosit ci cel de nivel 5, dar ma rog...

| Mihaela2000 a răspuns:

Ok.imi trimiti prin mesaj contul si parola.iar eu o sa iti dau contul meu.ok?