| refe a întrebat:

ziceati de g.rc.ladypopular.com... mie nu imi merge, dc?

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Buna, nu mai merge pentru ca era o "testare" a jocului. Nu era un site oficial. Acolo producatorii testau ceva nou pe care sa le adauge! Dat fiind faptul ca s-a umplu pe acolo de domnisoare, au fost nevoiti sa inchida site-ul deoarece nu mai puteau munci. Reprofileaza-te pe.ro big grin Succes

5 răspunsuri:
| crisu2012 a răspuns:

Nu cred ca a fost inchis definitiv, raspunsul lui mymy e apropiat de cel a lui refe dar nu de data de 29.04. 2011 de cand nu mai merge site-ulhappy

| Alexandra_9002 a răspuns:

Nu iti merge pentru ca ai scris gresit! asa se scrie : g.rc.lady popular

| izurocker a răspuns:

Si eu am intrat pe el...mi-a mers o zi apoi nu a mai mers...nu stiu care este problema dar sper sa se rezolve cat mai repede.

| madythebest a răspuns:

Pai mymy de unde sti tu sigur ca l-au inchis? Adica daca este asa eu sunt suparata crying credeam ca l-au inchis pentru a-l transforma in vresiunea 2.0

| D33a_7935 a răspuns:

Buna, eu am intrat si merge, doar cand te loghiezi trebuie sa intri tot pe acest site "g.rc.ladypopular.com" si apoi intri pe "lady popular welcome"