| vivi678 a întrebat:

BUNA ZIU! Cum pot face un cd bootabil (Windows)? Cu NERO, dar daca ar putea cineva sa-mi spuna ce sa fac, pas cu pas.Am si cd-rom si dvd-writer pe calc. dar nu cred ca merge direct de la unul la altul.Am si imagine iso si un cd cu Windows dar vreau sa mai fac unul de rezerva. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| vLddd a răspuns:

E f simplu!
Cauti pe google "Hiren`s Boot Cd" il instalezi si se foloseste ca si nero; selectezi windowsul si dai acolo sa porneasca! merge foarte bine! funda?