| Alex0428 a întrebat:

Acum vreo 2 ani am jucat un joc cu un player pe caruia ii cumparam arme si armura si din cate imi amintesc avea si abilitati si trebuia sa fac misiuni pe care le primeam de la diferite triburi ca sa pot sa imi cumpar armata si sa cuceresc cat mai multe din aceste triburi, era ceva medieval si mergea descarcat.
Poate sa ma ajute cineva cu niste nume?

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Triburile? acest gen de joc este rpg, daca este online cu mai multi jucatori atunci este mmorpg, de aici poti cauta pe google jocuri de genul pana dai de al tau, succes