| Magnifico a întrebat:

Dau Funda si Vot pentru cel care imi spune cele mai multe nume de jocuri asemanatoare cu Mount&Blade(sa fie joc medieval in care sa fii doar cu un player si sa il controlezi doar pe acesta nu sa ai o intreaga armata de aranjat si luptat cu ea, sa poti fi cu un singur player pe care ti-l alegi si cu care sa duci lupte si sa ai tot felul de misiuni dar repet numai cu un singur player). Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Incearca Wars & Warriors Joan Of D`arc. poti sa vezi gameplay pe youtube, sa-ti dai seama cum este. este interesant si are ce spui tu. bafta! sper ca ti-am fost de folos.

| Magnifico explică (pentru DeathDealer):

Multumesc de ajutor,dar caut un joc un pic mai diferit,gen Mount&Blade,The Knig Of The Ring,sa nu fie foarte animat,sa fie joc medieval in care sa poti fi cu un player cu care sa duci lupte si ceva de genul dar sa fie cat mai realistic (M&B e realistic dupa parerea mea, nimic complicat la el, fara parti tip SF). Multumesc inca o data de ajutor.happy

| DeathDealer a răspuns (pentru Magnifico):

Dar nu este sf si e realistic. treaba ta acum, nu te oblig eu, dar ii spun ca merica incercatwinking