| EduardAlexandru122 a întrebat:

acuma cateva zile cineva mi-a spart contul pe jocul pe care il joc si am facut cerere la suport ca sa-l recuperez. Si zice asa : 1. Raportează furtul către organele locale, abilitate în a realiza investigații (poliție) imediat ce sesizezi lipsa accesului la contul de joc. UserID-ul contului furat și/sau numărul BIG ID trebui să fie vizibil în plângerea către poliție precum și informațiile de contact ale secției de poliție și numărul de înregistrare al plângerii la poliție.

2. Te rugăm scanează această plângere asigurându-te că, atât ștampila cât și semnătura secției și a celui care a înregistrat-o sunt vizibile și clare. NU edita documentul folosind programe grafice. Doar atunci când aceste cerințe au fost îndeplinite vom putea accepta solicitarea ta.

Deci, ma poate ajuta cineva pentru ca eu am 16 ani si daca m-as duce la politie cred ca ma dau si la suturi afara, cel care se ofera sa ma ajute ma poate contacta pe yahoo : ignore. mix99.
Va rog frumos ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Poti sa spui despre ce joc este vorba? Sa te duci la politie ca ti-a furat cineva contul rolling on the floor astia nu-s in stare sa gaseasca masini furate si tu le spui de conturi rolling on the floor...

| EduardAlexandru122 explică (pentru MagicOneT):

Stiu, te inteleg, suntem in Romania! Drakensang online este vorba dar cica doar asa pot sa-mi recuperez contul.