| Antochemario10 a întrebat:

Bună ziua, am achiziționat un volan de gaming Myria mg7418 și am încercat sa ma joc Txi life și nu pot. Ma poate ajuta cineva sa îmi spună cum sa fac sa meargă? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sh859JD a răspuns:

Da, eu am un Logitech G920 de XBOX, din pacate majoritatea jocurilor au configurate automat doar cateva volane, de exemplu: (Logitech, Thrusthmaster, firme din acestea mai mari) Va trebui sa configurezi tu volanul setare cu setare, buton cu buton. Sau iti poti instala un soft depe github din cate stiu care ti-l configureaza automat, sper ca te-am ajutat.

| Antochemario10 explică (pentru sh859JD):

Mai ajutat, mersii mult!