| umbra09 a întrebat:

Buna ziua am instalat Conter straike source 2008 si conter straike 1.8 nu mi-a mers niciunu de ce naiba crying inainte mergea am facut ca la carte am instalat instalu dupa am instalat instalu ala mi-a aparut in loc de aia conter straike... sa dau clic pe ia si sa intru pe joc un patrat am dat clic pe el imi apare asa un tabel patrat negru si dispare sta 2 secunde si dispare si scrie ceva da nu apuc sa citesc ce are crying plizz ajutati-ma daca stiti

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Vezi ca nu merge ce ai scris tu acolo. Ce ar fi sa le incerci inainte sa le postezi? laughing

1 răspuns:
| umbra09 explică:

Buna l-am sters si l-am facut iarasi si acolo la autorun am scris ce ai zis am descis fisieru si mi-a aparut [autorun]
open=autorun.exe
icon=autorun.exe, 0
Name=Conter Strike 1.8
Label=Counter Strike 1.8
dupa am scris ce ai zis si tot asa imi apare eu nu ma stiu bine da acolo la setup cred ca e ceva in regula terog ajuta-ma daca stii cum sunt disperat iti dau funda 20 ti-as da dacas putea jutama terog mult