| nicsor12345 a întrebat:

Am jucat gta v si am facut cam 30 de misiuni, dupa care m-am dus la un amic cu consola si cand am intrat in joc nu mai aveam nici o misiune, m-a dat de la inceput si salvasem fiecare misiune! Ce pot face?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Se salveaza local adica in memoria consolei. Sau pe cloud adica pe serverul lor. La inceput te intreaba unde vrei sa-l salvezi daca ai ales pe cloud si nu ai bagat net-ul sau contul ala cum trebuie e normal ca nu mai ai salvarea. Daca e local poate ca ai sters-o who knows