| charlesLeclerc a întrebat:

Buna ziua,
Am o firma proaspăt înființata și trebuie sa achiziționez software licențiat
Am găsit Windows și Office la 139 lei ambele produse iar la Altex ele costa peste 1000 lei
Vreau sa va întreb dacă e vreo diferența sau dacă site-ul este de încredere? Ei zic ca oferă garanție, factura și ca produsele sunt originale.
Dacă nu e considerată reclama, (caz in care rog admin sa șteargă) site-ul este www.softieftin.ro

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Atata timp cat ai factura pe ele nu e problema ta de unde is codurile.

| charlesLeclerc explică (pentru Wr3nch):

A fost ok, am luat și licența a mers;

| lpavel a răspuns:

Nu cunosc site-ul dar unele windows-uri sunt mai scumpe pentru ca se pot instala pe mai multe pc-uri, astea ieftine numai pe un singur pc! Cred ca poti avea incredere ca nu iei teapa cu asa ceva dar tine cont de ce am zis mai sus!