| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare cine poate sa imi zica cum imi fac cont pe league of legends nu stiu ce are primul care are raspuns corect e castigator puteti sa dati si conturi maxim level 20
va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| KataPissyღDeeaღPupiK a răspuns:

Buna am un cont de lv 17 nu ma mai joc pe el iti voi trimite mesaj cu ID-ul si parola fundita

7 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună! De aici merge cel mai bine să-ţi faci cont;) http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4f4e44b48a5e6770631319
;) bft

| BlackSakura a răspuns:

Vroiam sa zic ca nu merge sa imi fac

| BlackSakura a răspuns:

Asta ere si treaba ca nu pot sa imi fac nici eu

| Seeth a răspuns (pentru BlackSakura):

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52a4d0a8a8704803123180 Succes, primesti rp si ip ( bani ) mult mai repede

| KataPissyღDeeaღPupiK a răspuns:

Buna am un cont de lv 17 iti trimit mesaj cu idul si parola

| Vasia_Paula_1967 a răspuns (pentru KataPissyღDeeaღPupiK):

Sall am eu nevoie ai skype sau ceva mess?