| Rus_Edi_1995 a întrebat:

am o intrebare eu doresc sa achizitionez un xbox o 1 tb si vreau neaparat jocul FORTNITE si nu stiu daca trebuie platit xbox live pentru a juca fortnite
Deci intrebarea e: Trebuie cp abonamentul xbox live pentru a juca fortnite....va rog ajutati-ma si cu detalii la jocuri la xbox one ca nu prea ma pricep...

3 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Da trebuie...mai bine ia ps4 ca este moca

| Rus_Edi_1995 explică (pentru AgentTorque):

Serios eu stiam ca si la ps4 trebuie sa cp abonament! La ps4 te poti juca fortnite gratis?

| AgentTorque a răspuns (pentru Rus_Edi_1995):

"Although Fortnite Battle Royale is free to download, if you’re playing on Xbox One you will have to pay for Xbox Live Gold to play online. However, if you’re playing on PlayStation 4 you don’t need to pay for PS Plus in order to play, so you really can play for free."

da