| Ionut_Victor_1993 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare pe care si-o pun foarte multi.As vrea sa stiu de unde pot sa iau un hack de trade gratis pentru metin2ro sau private si doresc sa-mi spuneti si cum pot sa il folosesc.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Nu exista trade hack pentru nici un metin2, ce vezi pe youtube sunt facaturi ca sa te faca sa downloadezi linkul care e in description si sa iei virusi

3 răspunsuri:
| tsunami11 a răspuns:

Exista trade hack si eu mam folosit de el si merge 100% add me skype deen. wraiven si til pot da si iti arat cum lucreaza.

| Ionut_Victor_1993 explică (pentru tsunami11):

Frate nu am skype dar poate imi dai numarul tau de telefon si vorbim daca merge iti dau funda.Multumesc! Astept un raspuns de la tine.

| SeGa77777 a răspuns:

Tzunami dani-l si noua daca tot zici ca merge