| untipoarecare a întrebat:

am problema care ma enerv foarte rau.Eu folosesc mozila firefox si de fiecare data cand o folosesc imi deschide intruna ferestre cu un site.Cum pot sa blochez site-ul sa nu-mi mai intre sau sa fac sa nu mai imi intre automat ca mi se face un rand de ferestre si ma enerveaza?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apasa pe sageata din stanga sus (unde scrie Firefox cu galben pe fond portocaliu), intra la optiuni/optiuni/general/pagina mea de start si scrie asa: http://www.google.ro/
Daca continua sa faca acelasi lucru dupa restartare inseamna ca ai un virus.