| TokioFan a întrebat:

Hey am o problema, am deschis Mozilla Firefox si Opera, si au aparut o multime de ferestre cu un site porno si de fiecare data cand le deschid apar. Ce sa fac? Va rog Help, dau

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Se poate sa fi intrat pe un site pornolaughing...si a intrat un virus...reinstaleaza cele doua browsere

4 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Sterge istoricul si seteaza ca pagina de pornire (home page): "www.google.ro" de exemplu.

| RiPpEr_3763 a răspuns:

Descarca google chrome ca e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inseamna ca ai un virus de pe alt site porno.
Reinstaleaza Windows-ul si va trece!
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Pa-pa!

| VampireDevil a răspuns:

Paaai... incearca un pic sa schimbi homepage'ul sa vezi daca ajuta cu ceva