| Carabulea_Luminita_1998 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare di mi.ar placea sa mi se raspunda repede daca stie cineva
Cum sa imi cumpar si eu un cal din jocul Sherwood Dungeon ca nu stiu dau fundita va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Sunt sigur că doar cu bani reali poate fi achiziționat, nicidecum de la alți jucători.

| Carabulea_Luminita_1998 explică (pentru 94Lucifer94):

Pai da si am pus nr meu de tel si am trimis la ce mi-a cerut ei si zice ca tranzactia este in curs de desfasurare si sta cu orele

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Carabulea_Luminita_1998):

Să-i contactezi pe cei de la suport, ai încercat?