| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Tranformice ( TFM ). Stie care codul / felul prin care as putea sa fac rost de o bandana alba cu un punct rosu atasat pe ea? Cei care joaca Transformice si il stiu pe Mihayxd, el detine acest item. Din cate stiu si din ce-am aflat, itemul respectiv este luat pe un anumit cod. Voiam sa stiu daca cineva imi poate face rost de el. P.S: Raspunsul care ma ajuta sa obtin bandana, primeste FUNDITA. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Fulbaster a răspuns:

Cred ca sti, dar daca schimbi parola primesti 40 branza + 40 fs + 1 accesoriu.

| DiCaprio66 a răspuns (pentru Fulbaster):

De fapt fs nu primesti dar multumesc pentru efort. rolling on the floor

| Fulbaster a răspuns (pentru DiCaprio66):

Ce,ai crezut ca am zis st am zis FS. laughing

3 răspunsuri:
| Vrinceanu_Alin_1990 a răspuns:

Sunt Zaharas, am ceva experienta in joc si tin minte ziua in care acel item a aparut in shop si se putea cumpara cu doar 100 de branze, este un item rar care nu se primeste din nici un cod. In acea zi a mai aparut in shop si un evantai de pus in gura. Eu nu am cumparat acele iteme deoarece nu mi se pareau prea interesante, dar daca stiam ca sunt rare le-as fi luat. Mihayxd minte, vrea doar sa scoata capsuni de la ceilalti playeri spunand ca daca ii da un cod de capsuni acesta ii va da codul pentru item-ul acela.