| Alin_Gogioiu_1993 a întrebat:

Am si eu o problema.Cand intru intr-un joc de exemplu Counter Strike, imi apar tot felul de puncte linii de mai multe culori.Imi puteti spunde de la ce o fii si cum sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

De la placa video... trebuie sa o schimbi!

| sEEk10 a răspuns:

Poate fi versiune veche.Asa mi s-a intamplat mie anul trecut si mi-am schimbat counter-strike-ul http://forum.fioriginal.ro/......t4052.html daca doresti unul mai bun intra pe aceasta pagina jocul se numeste counter-strike carbon

| alex121212121212 a răspuns:

In cel mai fericit caz ar fi ca ti s-a ars firul care leaga monitorul de unitate te-ar costa 10-20 de lei, iar in cel mai rau caz ar fi ca ti s-a ars placa video care ar costa 100-150 de lei