| 112garcea a întrebat:

am si eu o rugaminte aceea de a-mi putea spune motive pentru care o tastatura nu raspunde la comenzi.azi ma jucam trainz 2009 si am apasat toate tastele si nu mergeau decat cele din dreapta(am num lock-ul apasat)si mergeau doar 8, 4, 6,2 si nu puteam nici macar apasa ctrl+alt+delete.
nu am antivirus. tastatura se numeste mersi wired keyboard 400
ps.1.ms-microsoft
2.multumesc anticipat
3.inainte nu-mi facea dar acum s-au cam inmultit situatiile

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Incearca sa o cureti, dar ai grija sa pui toate tastele la loc dupa aceea si sa nu pierzi cauciurile alea pentru ca nu mai merge dupa. Se prea poate ca mizeria sa fie de vina. Dar daca nici asa nu merge, iti recomand sa o schimbi.
Succes!

| 112garcea explică (pentru ksuper31):

Multumesc mult

| ksuper31 a răspuns (pentru 112garcea):

Placere mea! Merit funda? ^_^