| darioi a întrebat:

As avea nevoie de o aplicatie pentru telefonul SAMSUNG GALAXY FIT cu care sa pot reda videoclipuri in reluare. Cea mai buna aplicatie primeste funda. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Sal am si eu un Samsung fit nu stiu aplicatia de care zici dar vezi ca iti poti instala o aplicatie in care poti vedea unde este telefonul unde se afla telefonul in caz ca l-ai pierdut sau ti la furat cineva ...eee team facut curios dai funda si iti dau saitul...bafta tot binele din lume

| darioi explică (pentru iubaretulcata):

Nu m-ai facut curios fiindca am gasit o gramada de aplicatii de care zici tu tongue + am reusit sa gasesc si o aplicatie pentru a reda videoclipurile in reluare. Asa ca nu primesti funda devil