| DrAgOs1655 a întrebat:

As avea nevoie disperata de ajutor.Astazi am descarcat un joc(Battle Field3) si dintrodata pc-u a inceput sa faca figuri.Mia dezactivat propertis-ul,task managerul,toate fisierele trebuie sa le deschid cu run as administrator altfel le deschide co Open with,mia dezactivat antivirusul si nu ma lasa sa instalez altul, mi-a schimbat sensibilitatea la mouse (iar cand incerc sa intru in Control panel-Mouse scrie Application not found straight face), mi-a instalat un fel de updateuri ciudate (sau sunt de la windows).Va rog daca stie cineva ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| testoasa1 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, trebuie sa-ti reinstalezi Windows-ul si sa-ti pui antivirus-ul Microsoft Security Essentials.